CMT mermer makine teknoloji                      Mermer Plaka Kurutma Tamirat ve Guclendirme Sistemleri (Epoksi Reçine Katli Firin Hatti)

Hakkımızda


1957 yılında kurucumuz Mustafa Çekiç ; yeni ufuklara, yeni iş fikirlerine yönelmek üzere Çekiçler Topluluğunun ticari temellerini oluşturmuştur. 
Geçen 50 yılı aşkın sürede grubumuz arası arenada öncü ve lider bir şirket konumuna gelmiştir.

1990 yillarda başlayan madencilik sektörü ve mermer konusundaki deneyimimiz 2000'li yıllar ile mermer plakalarin sağlamlaştirilarak yüksek verim elde edilmesini amaçlayarak, mermer plaka epoksi katli firin sistemleri imalatı ile devam etmektedir.

CMT mermer teknolojileri olarak Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde 12.000 m² kapali alan ve 50.000 m² toplam alanımız ile mermer plaka tamirat sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.


En son teknolojiler ve olanaklara sahip tesislerimizde, üst düzey yönetimimiz, uzman mühendislik ve tasarım ekibimiz ile çalışanlarımız doğal zenginligimiz olan mermer, granit, traverten, onyx ve limestone ürünlerinin sağlamlaştırılarak en yüksek verimi elde edilmesini sağlamak amacında birleşmitir.

CMT ile en yüksek teknoloji , yenilik ve yaratıcılık, kalite ve müşteri memnuniyeti ile birleşmektedir.

 Birinci öncelik kalite !

 

En iyi, en kaliteli hizmet, en son teknolojiler, yaratıcılık, en iyi ve modern yazilimlar ve tasarımlar CMT mühendislik ekibi tarafından uzun çalışmalar sonucunda, ve kendi bünyemizde oluşturulmaktadır.

Yenilikçi yapımız, Ar-ge birimimiz ve üst düzeydeki teknolojimiz ile firmamız piyasada benzersiz ve pazarın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Kullanmakta olduğumuz teknolojiler çevreye ve doğaya duyarlı, çalışanlarının en iyi şartlar sağlayan, pazardaki eğilimi ve trende bağlı olarak en yenilikçi çözümleri sunmamıza olanak sağlamaktadır.

Kalite ve Sürdürülebilirlik:

Firmamız,  mermer ürünlerinin ve mermer makinalarının üretilmesi, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerininkarşılanmasında, gerek organizasyonel gerekse kalite gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından ISO 9001 belgesi ile onurlandırtmıştır.


Ayrıca müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasında, çalışanlarının sağlığı, çalışma ortamı, faaliyetlerinin her aşamasında doğaya ve çevreye duyarlılığını; organizasyonel, kalite ve sürdürülebilirlik gereksinimlerini sağlamadaki çabaları ve becerilerinden ötürü Uluslararası Kalite ve Standartlar Örgütü tarafından OHSAS belgesi ile onurlandırtmıştır.

  www.cmt-tr.com/

Servis ve Satış Sonrası Hizmetler:

CMT olarak tüm ürünlerimizin garanti kapsamından ve diğer zamanlarda en hızlı ve etkili satış sonrasi hizmet ve yedek parça garnatisi vermekteyiz. Müşterilerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözmek için çeşitli noktalardan teknik servis hizmeti sunmakta, ana ilkemiz olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi servisi sunmaktayız. 

   

www.cekicler.com.tr